Geopard CMS - System Zarządzania Treścią
Geopard CMS - System Zarządzania Treścią
Geopard CMS - System Zarządzania Treścią
Funkcjonalność
System GeopardCMS to profesjonalne, rozbudowane, autorskie rozwiązanie typu Content Management System - system zarządzania treścią. Dzięki modularnej budowie umożliwia tworzenie dynamicznych portali internetowych, a także szybką i prostą ich rozbudowę, modyfikację czy skalowanie w dowolny sposób poprzez dodawanie kolejnych funkcjonalności i wersji językowych.

Moduł rejestracji użytkowników oferuje Państwu możliwość tworzenia kont użytkowników odwiedzających stronę opartą o system zarzadzania treścią Geopard CMS. Od strony administracyjnej zostały wdrożone systemy zarządzania tymi kontami oraz system wiadomości prywatnych (mailing).
Najogólniej opisując statystyki odwiedzalności strony dają możliwość monitorowania ruchu/aktywności na stronie WWW. Modułowa budowa statystyk systemu zarządzania treścią Geopard CMS, w połączeniu z czytelną i jasną prezentacją otrzymanych danych sprawia, że pomimo prezentacji szerokiego zakresu informacji są one łatwo przyswajalne i jednoznaczne dla osób nie posiadających wiedzy informatycznej.

SEO (Search engine optimization, Web Positioning) to działania zmierzające do wypozycjonowania danego serwisu internetowego na jak najwyższe miejsce w wynikach zapytań do wyszukiwarek internetowych dla wybranych wyrażeń / słów kluczy.

Umieszczenie pola wyszukiwania na stronie internetowej pozwala użytkownikom szybko i w prosty sposób przeszukać całą strukturę serwisu według słów oraz fraz kluczowych. Możliwość szybkiego dotarcia przez osobę odwiedzającą stronę do potrzebnych jej danych sprawia, że użytkownik pozostaje na niej, a niejednokrotnie potem powraca. W dobie dynamicznie rozwijającego się rynku internetowego, gdzie użytkownik po wejściu na wybraną stronę po raz pierwszy poświęca jej tylko kilka sekund, w ciągu których jeśli nie znajdzie wymaganych danych, po prostu ją opuszcza i więcej nie wraca.

Mapa witryny czyli spis wszystkich stron internetowych zawartych w ramach danej witryny.

FAQ (ang. Frequently Asked Questions) najogólniej opisując to zbiór "najczęściej zadawanych pytań" i odpowiedzi na nie, tworzone w celu uniknięcia ciągłego odpowiadania na stale powtarzające się i banalne pytania. W Internecie FAQ początkowo stosowany był dla wygody administratorów serwerów - ułatwiał standaryzację wielu rozwiązań technicznych, z czasem stał się się także wygodnym narzędziem stosowanym przez administratorów dynamicznych portali jako dokumentacja dla użytkowników.
Moduł rezerwacji online został stworzony w odpowiedzi na zapotrzebowanie polskiego rynku na mini system klasy IBE.
Reklama bannerowa to najstarsza i najbardziej popularna forma reklamy w Internecie. Rotator bannerów - to moduł umożliwiający dynamiczną prezentację bannerów animowanych oraz statycznych na stronie WWW. Wraz z upływem czasu i upowszechnienia się reklamy w Internecie, zaczęły powstały nowe ich rodzaje jak np. billboard czy skyscraper, które również mogą zostać obsłużone przez moduł rotatora bannerów, a o ich miejscu i sposobie wyświetlania decyduje właściciel strony w momencie jej projektowania.
Newsletter to elektroniczna forma biuletynu/czasopisma rozsyłanego za pomocą poczty elektronicznej do prenumeratorów.

Kalendarium czyli moduł zarządzania wydarzeniami. Umożliwia gromadzenie i publikację informacji o zbliżających się jak i przeszłych wydarzeniach oraz stwarza możliwości ich porządkowania, grupowania, wprowadzania zadań (terminów) powtarzających się cyklicznie, definiowanie szablonów.

Publikacja ofert pracy na firmowej stronie internetowej i nie tylko już nie musi być problematyczna. Moduł ofert pracy systemu GeopardCMS pozwala na łatwe i szybkie umieszczanie na firmowej stronie WWW dowolnej ilości ofert pracy w przejrzystej oprawie graficznej, a intuicyjne formularze pozwalają na dodawanie ofert pracy nawet osobom z niewielką znajomością komputera.


Geopard CMS - System Zarządzania Treścią